Phonak CROS B

 

Phonak CROS B

Tek taraflı işitme engeli için akıllı çözüm

Pil sıkıntısı olmadan her iki taraftan 1 günlük işitme

Böylece rahatsızlık veren pil değişimleri hakkında endişelenmeden ve yanınızda yedek pil taşımadan hayata devam edebilirsiniz.


 

Gürültülü ortamlarda anlama

Bir sese odaklanın ve istediğinizi işitmek için arka plan gürültüsünü azaltın.


 

Sürüş sırasında anlama

CROS B ile sağlıklı kulağınıza aktarım yaparak seyahat arkadaşlarınızı kolaylıkla anlayın.


 

İyileşme yolunda anlama

Çevrenize olan farkındalığı arttırın ve her iki yönden sesleri işitin.


 

Kolay kullanım

Basit ve kullanıma hazır – yalnızca açın ve her iki taraftan işitmenin keyfini çıkarın.

Hiç gürültülü bir odada etrafınızdakiler “iyi işiten kulağınızın” tarafında olmadığı için onları duyamadığınız oldu mu? Phonak CROS B, aradığınız çözüm olabilir.

2011 yılında sektörün ilk kablosuz CROS çözümünün sunulmasından bu yana, Phonak, tek taraflı işiten insanların hayatını değiştirmeye yardımcı olan kanıtlanmış bir teknoloji sunmaya devam etmiştir.

Phonak Belong™ teknolojisi destekli CROS B, işitme durumunuzu otomatik olarak tespit eder ve
olası en iyi ayara geçiş yapar. Hiçbir çaba harcamadan, gürültülü ortamlarda bireysel sesleri anlayacak, sesleri hangi yönden gelirse gelsin duyabilecek ve çevrenizdeki seslerin farkına daha iyi varacaksınız. Her şeyi işitmek için CROS B cihazınızı açmanız yeterlidir.

CROS B, en yeni Phonak Belong teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji, işitmeyi eskisinden çok daha kolay hale getiren ve sınırsız olanak sunan son nesil çipe sahiptir.

• CROS B, bulunduğunuz işitme durumunu otomatik olarak tespit eder ve olası en iyi ayara geçiş yapar. Cihazı taktığınızı unutacaksınız.

• Konuşmayı daha iyi anlamak için önünüzdeki sesi yakınlaştırabilir.

İster bir restoranda, hareketli bir sokakta ya da birebir sohbette olun. CROS B ile durumdan bağımsız olarak anında konuşmaya dahil olduğunuzu hissedeceksiniz. Herkes sağlam kulağınızın bulunduğu tarafta olacak şekilde yerinizi değiştirmenize artık gerek yok!

Kanıtlanmış Phonak CROS performansı – artık şarj edilebiliyor

CROS B-R ile artık şarj edilebilir bir çözümde Phonak CROS’un tüm kanıtlanmış avantajlarından faydalanabilirsiniz. Yani pil sorunları hakkında endişelenmeden her iki taraftan da bir günlük işitme imkanına sahip olursunuz. Artık kullanımı zor küçük pillerle uğraşmaya, yedek pil taşımaya, kullanışsız ve sık pil değişimlerine son. İmza niteliğindeki Binaural VoiceStream Technology™ ile CROS B-R gürültülü ortamda konuşmaları mükemmel düzeyde anlama imkanı sunuyor. Üstelik kullanımı aşırı kolay.

Sizin için en doğru çözüm

Phonak CROS B, beş modelde mevcuttur. İşitme uzmanınız, ihtiyaçlarınıza en uygun seçeneği sunmak için size yardımcı olacaktır.